Search

تالار گفتمان (مشاوره رایگان)

Please or عضویت to create posts and topics.

کمر درد

سلام

اقای دکتر من حدودا ۱۴ ماه پیش مدام والیبال بازی میکردم نیمه حرفه ای و روزی ۶-۷ ساعت پشت میز مینشستم تا اینکه تو والیبال هربار که میخاستم پای راستمو سریع جلو ببرم از ناحیه جلوی ران پای چپ سوزش خفیفی احساس میکردم که به مرور زمان تشدید شد وعضله جلو پام دچار ضعف شد و بعضا میلرزید که دیگه ورزش و کار و تعطیل کردم بعد از مدتی کمر درد در قسمت چپ و درد باسن درچپ هم اضافه شد و من شروع به مداوا کردم تو این مدت انواع تشخیصا توسط دکتر های مختلف داده شده ،از هیچی نیس فقط فشارعصبیه تا دیسک فارلترال و فیبرو میلارژی و مشکلات فستو.... و انواع درمان ها رو هم انجام دادم از اب درمانی و فیزیو تراپی تا تزریق کودال وپریفورمیس و تزریق اپیدورال در نهایت الان بعد از ۱۴ ماه کمر دردم ۹۰ درصد خوب شده ولی جلو پام هنوزم میسوزه و نمیتونم بیشتر از۱۰ -۲۰ دقیقه بشینم، کلا نشستن برام شدیدا مضرر شده ولی در بقیه حالات محدودیتی ندارمعکسا و نوار پام رو خدمتتون ارسال میکنم  خیلی ممنون از توجهتون باز هر سوالی که لازم شد بفرمایید من عرض کنم

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

درود به شما

مشکل خاصی در عکسه ها و نوار مشاهده نکردم، تنها دیسک خفیف ۴و۵ دارید

برای تشخیص بهتره که معاینه بشید

دکتر محسن القاسی جراح مغز و اعصاب

سلام جناب دکتر

با تشکر از پاسخگویی شما، من پس از ۴ ماه برای بررسی روند درمان خدمت دکتر معالجم رسیدم و ایشون ازم خواست که دوباره عکس فلکشن و اکستنشن ستون فقراتم و تکرار کنم بعد از شش ماه ایشون با دیدن این عکس فرمودن که چون وضعیت موازی بودن مهره هات باهم بدتر شده  و دیسک ها هم بیشتر فرسوده شدن یعنی اینکه وضعیتت خرابتر شده در صورتی که درد من کمتر شده و در ضمن من در عکس دوم بیشتر خم شدم و بتبع اون مهره ها هم  بیشتر بهم نزدیک شدن ، میخاستم لطف کنید و نظر نهایی و شما بفرمایید که ایا واقعا وضعیت من با استراحت و ورزش های ویلیامز با توجه به عکسای زیر پس از ۶ ماه بدتر شده یا نه ، خیلی خیلی ممنونم

فایل های آپلود شده:

درود

گرافی ها نرمال هستن

اگه علایم ادامه دار هست بهتره که MRI ناحیه پشتی(توراسیک) هم انجام بدید

سلام جناب دکتر خیلی ممنون از لطفتون

بنا به توصیه شما عکس توراسیک هم گرفتم اما تو گزارشش همه چی نرماله که اینجا میزارم عکسو ، جناب دکتر چند درصد ممکنه مشکل من فقط همین دیسک خفیفی که میفرمایید باشه واگه از اون نیس چه احتمالی میدید وتوصیه شما چیه یک سال و نیم هس از کار و زندگی افتادم اماده انجام عمل هم هستم اگه شما تشخیص بدید ، اگر هم ازمایش دیگه ای لازمه چون راهم دوره بفرمایید تهیه کنم در ضمن عکس دیسک های ۳-۴ و ۴-۵ و هم که فرمودید دیسک خفیف داره رو از نزدیک ارسال میکنم خیلی ممنون

فایل های آپلود شده:

درود مجدد

عکس ها نرمال بود

از نظر من نیاز به جراحی نیست

البته برای نظر قطعی بهتره که معاینه بشید

Search