Search

تالار گفتمان (مشاوره رایگان)

Please or عضویت to create posts and topics.

دیسک گردن

با سلام آقای دکتر پدر من بیرون زدگی دیسک گردن در مهره ی c4 vs c5 داشت و با داروهایی که جنابعالی برایشان تجویز کردید بهبود یافته اند و کانون داروها را قطع کرده است.با توجه به اینکه ما خیلی دور هستیم از تهران و امکان آمدن ما نیست مشکلی برای قطع دارو پیش نمی اید

دکتر محسن القاسی has reacted to this post.
دکتر محسن القاسی

سلام

ايشون نياز به جراحى نداشتن، داروهايى كه براى ايشون تجويز شده مسكن و تقويتى هست و هنگامى كه درد دارن ميتونن استفاده كنن

حتما توصيه هايي كه به ايشون كردم رو رعايت كنن

ورزش هايى كه در قسمت ورزش ارائه شده رو ميتونن با احتياط انجام بدن

دکتر محسن القاسی جراح مغز و اعصاب

با سلام خدمت دکتر عزیز

خانمی 44 ساله هستم که مدت شش ماه است دچار بیرون زدگی در ناحیهc5/c6,کمرو گردنL4/L5وL5/S1 هستم که بخاطر کارنشسته زیادم دچار درد و اسپاسم شدید در ناحیه کتف ها و گردن و دست چپ و خستگی و کوفتگی حتی بعد از بیدارشدن از خواب شده ام که 10 جلسه فیزوتراپی و نیدل و لیزر انجام شد که بعد از آن درد برگشت نرمش میکنم برای گردن و هفته ای یکبار ابدرمانی و انواع پماد و مسکن و البته گفتند که دچار تریگر پوینت هم هستم البته ادم بسیار استرسی بوده و ارامبخش استفاده میکنم . جناب دکتر درد و اسپاسم من اصلا خوب نمیشه و کارم حدود 9 ساعت درروز پای کامپیوتر هست که چاره نیست و باید فعلا ادامه دهم لطفا جهت بهبود بنده را راهنمایی کنید . با تشکر رستمی

Search