Search

تالار گفتمان (مشاوره رایگان)

Please or عضویت to create posts and topics.

دیسک کمر

Page 1 of 2Next

سلام آقای دکتر

وقت بخیر

48 ساله کارمند و ازسال 94 درگیر دیسک کمر هستم که تقریبا سالی یکبار درگیر درد آن میشوم. ازقرار 5 مهره دچاردیسک شده که مهرهای گودی کمر شدیدتراست.

چندروز پیش حدودا بعد ازیکسال  درد داشتم که قرص میخورم و کمربند می بندم ولی بعد از مدتی سرپابودن و 50 مترراه رفتن دچار خالی کردن پاها از ناحیه ساق خصوصا پای چپ شدم

مشهد هستم وجدیدا ام ار ای گرفته ام و سوابق ازسال 94 هم موجود است. امکان مراجعه به گناباد جهت ویزیت جنابعالی را هم دارم.اگر ممکن است لطف بفرمایید و راه حلی برای درمان این درد ارائه بفرمایید.عکسهای آبان 98 ضمیمه شد.اگر لازم هست بفرمایید تا عکسهای آبان 97 را هم جهت مقایسه ارسال کنم

قبلا از جنابعالی سپاسگزارم.

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

درود بر شما

با توجه به علائم و MRI از نظر من نیاز به جراحی دارید که هرچه زودتر انجام بشه بهتر هست. متأسفانه من فقط در تهران هستم و شهر دیگه ای طبابت نمیکنم

دکتر محسن القاسی جراح مغز و اعصاب

ممنون ازلطف وپاسخگویی تون اقای دکتر

دکترارتوپد ، نسخه فیزیوتراپی بمن داده.توصیه میفرمایید؟

ممکنه جراحی رو در مشهد جهت عمل معرفی بفرمایید؟

سپاسگزارم

فیزیوتراپی اثر خاصی نداره و تنها تسکین دهنده هست

سلام وقت بخیر آقای دکتر

ممنون از پاسخگوییتون

بنا به توصیه جنابعالی به جراح مغز و اعصابی در مشهد مراجعه کردم که ایشان هم پیشنهاد عمل بصورت فیوژن  را داده اند منتها معتقدند باید برای 5 دیسک انجام شود که لازم است ده پیچ تهیه شود ویکی از دیسکها هم به خاطر پارگی با پروتز جایگزین شود.حقیقتا شوکه شدم هم از تعداد دیسکهایی که نیاز به عمل دارند و هم از هزینه ی آن.

آیا روش دیگری برای انجام این عمل میسر است؟ که هزینه آن هم کاهش یابد؟

باتشکر از لطف شما

درود بر شما

به نظر من ۳مهره پایین بیشتر مشکل دارن که باید جراحی بشن و تنها دیسک ۴و۵ باید جراحی بشه و گذاشتن دیسک مصنوعی الزامی نیست

پیچ هم در صورت لقی مهره گذاشته میشه

این جراحی در بیمارستان دولتی هم به خوبی انجام میشه

ممنون از لطفتون آقای دکتر

امروز از منشی محترم وقت معاینه گرفتم

انشاا... شنبه 16 آذر ساعت 5 عصر خدمت میرسم

سپاسگزارم

با سلام و خسته نباشید

جناب دکتر مشکل مادر بنده چسبندگی ستون فقرات و پارگی یکی از دیسکها می باشد. میخواستم نظر شما رو با توجه به عکسهای ام آر آی بدونم که آیا تشخیص درست بوده یا خیر؟

آیا نیاز به جراحی هست یا خیر؟

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

درود، علایم ایشون چی هست؟ عکسها کامل نیست ولی تنگی کانال مهره های ۴و۵ دارند

درد شدید در ناحیه کمر و پای راست، از به سختی میتونه حرکت کنه و بشینه

Page 1 of 2Next
Search