Search

تالار گفتمان (مشاوره رایگان)

Please or عضویت to create posts and topics.

درد کمر

سلام جناب دکتر،وقت جنابعالی بخیر

احتراما به استحضارتون میرسونم،بنده جوانی۲۵ ساله هستم که حدود۴ماه قبل دیسک بیین مهرهL5وs1 دچار پارگی شد، بعد از گذشت یک ماه با علایم همچون انحرف ستون فقراتم به سمت چپ بدنم و خمیدگی ۸۰ درجه به سمت جلو که بسیار مشهود برای خودم و اطرافیانم بود به همراه درد تیر کشنده در پای سمت راست و درد مچ و انگشتان و احساس یخ زدگی همان ناحیه و همچنین اسپاسم شدید عضلات باسنم که نحوه راه رفتنم را کاملا تغیر داده بودبه یکی از متخصصین درد مراجعه کردم،که ایشون فرمایش کردند که تزربق اپیدورال با احتمال ۵۰_۵۰ بهبودی برام انجام میدند،،خداروشکر یخ زدگی مچ و انگشتان به صورت محسوسی از بین رفت،واز شدت درد های تیر کشنده پای راستم حدود۷۰٪ بهبود یافت و همچنین خمیدگی به سمت جلو بعد از گذشت یکماه پس ازتزریق از بین رفت،،جناب القاسی در حال حاظر مشکلم در ایستان و راه رفتن بعد از گذشت یک ساعت دوباره پای راستم تیر میکشه و اذیتم میکنه که گاهی از شدت درد مجبور میشم دراز بکشم،درضمن از زمان مراجعه تا به الان درحال استفاده ملوکسکام۱۵،باکلوفن۲۵،پرگابلین۵۰میباشم.محبت میکنید نظرتون با توجه به شرح حال و mri که مربوط به زمان قبل از تزریق بنده بوده است بفرماید٪

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

جناب دکتر پوزش میطلبم، عکس دوم mri رو تکراری فرستادم دوباره خدمتون ارسال میکنم.

در آخرم تشکر قلبی از شما انسان شریف و با کرامات دارم که راه ارتباطیتون رو در این ایام دشوار ، برای بنده که از شهرستانی دور از مطب جنابعالی بود هموار کردید، تنتون سلامت

فایل های آپلود شده:
  • دسترسی به آپلود نیاز به ورود دارد.

درود به شما

با تزریق، شما تنها برخی علایم رو از بین بردید ولی بیرون زدگی دیسک و فشار بر روی عصب  پابرجاست و به مرور باعث ضعف عضلات می شود

همینطور شما جوان هستید و باید اکتیو باشید، داروهای زیادی هم مصرف می کنید که عوارض خاص خود را دارند

من جراحی رو توصیه میکنم، نکته آخر اینکه شما انحراف ستون فقرات ندارید به خاطر درد، حالت خمیده می گرفتید

دکتر محسن القاسی جراح مغز و اعصاب

با سلام

جناب دکتر سپاسگزارم از اینکه وقت گرانبهاتون رو در اختیار بنده گذاشتید.

جناب القاسی سوال بنده با توجه به پاسخ جنابعالی، این است که آیا عمل جراحی، در آینده روی مسایل جنسی بنده تاثیر گذار هست،با توجه به اینکه در حال حاظر ازدواج نکردم؟

سوال دیگه از جنابعالی دارم، آیا فیوژن گذاری در هنگام عمل برای بنده اعمال خواهد شد؟

جناب دکتر آیا بعد از عمل و گذشت دوره نقاهت چند ماه میتونم مثل یک انسان سالم بدون محدودیت حرکتی باشم؟

جناب دکتر من ببخشید که انقدر سوال میکنم و از حسن خلق شما سواستفاده میکنم، آخه من جوانم هنوز هیچی از این دنیا ندیدم،زندگیم شده مثل افراد سالخورده همش دارو،همش محدودیت، این سوالات شدن ملکه ذهنم روزی نیست که بهشون فکر نکنم،،باز هم پوزش میطلبم از بابت سوالات مکرر.

تنتون سلامت

درود

با توجه به MRI و سن شما نیازی به فیوژن نیست

جراحی مشکلی برای مسایل جنسی ایجاد نمیکند

یک روز پس از جراحی میتونید راه برید و از یک ماه بعد از جراحی میتونید استخر و ورزش رو شروع کنید

جناب دکتر سلام

ببخشید که دوباره پیام میفرستم براتون و وقتتون گرفته میشه.

اقای دکتر من علاوه بر داروهایی که گفتم ، سیتالوپرام هگزال۲۰ ،هیدروکلروپکسید۲۰، و الپروزالام۱ هم مصرف میکنم، بعد از این پارگی دیسک زندگیم زیر رو شد، الان که دارم تایپ میکنم دارم اشک میریزم از این شرایطی که دارم که چرا من با این سن باید این مشکل داشته باشم، جناب دکتر من دیگه امید به این زندگی ندارم، اخه به هرشخصی که میگم باید عمل کنم میگن دیگه اون ادم قبل نمیشی،من از عمل خیلی میترسم.

اقای دکتر شما در نظر من یک قدیس بهشتی هستید،شما یدالله هستید، خواهش میکنم برای من دعا کنید که خدا آرومم کنه مطمعنم دعای شما رو خدا قبول میکنه، خانوادم بهم میگن تو خوب شدی داری به خودت تلقین میکنی که درد داری، من موندم با خودم تو این دنیا تنها، یک روزای منم آدم شادی بودم ولی الان پیرمردی بیش نیستم،

جناب دکتر من از صمیم قلبم دوستون دارم، همینقدر که جواب سوالاتمو دادید انگار حالم بهتر شد .خدانگهدارتون?

درود مجدد

اینقدر ناامید نباشید

نیازی به مصرف این داروها نیست، برای انجام جراحی تصمیم بگیرید

Search