Search

تالار گفتمان (مشاوره رایگان)

Please or عضویت to create posts and topics.

سر درد میگرنی

Page 1 of 2Next

سلام جناب اقای دکتر خسته نباشید من الان حدود ۵ سال سردرد میگرنی دارم و تحت نظر دکتر درشهرستان خداروشکر بهترم ولی شبا موقع خواب کابوس میبینم وقتی فشارم یا قندم‌میتفته سردرد میگیریم خیلی دوست دارم بیان و پیش شما ویزیت بشم متاسفانه با این‌مریضی امکانش نیست لطفا راهنماییم کنید؟

درود به شما

ممکنه که جنس، سن، تعداد دفعات سردرد در یک هفته و داروهایی که مصرف می کنید رو بدونم!؟

Pushandeh has reacted to this post.
Pushandeh
دکتر محسن القاسی جراح مغز و اعصاب

زن هستم ۲۹ سالمه الان که دارو استفاده میکنم فقط وقتی خیلی عصبیم سر درد میگیریم ولی وقتایی که پریودم ۳روز اول سردرد دارم الان خدود ۸ماهه که داروهای پروپرانول صبح میخورم و قرص سیتالوپرام۲۰ ظهر میخورم و برای خواب شب الانزاپین ۲/۵نصف میخورم .وقتی سر درد هاد باشه که باقرص رفع نشه امپول کلورفنی رامین میزنم  قرص توپیرامات که استفاده میکنم کف ماهام گز گز میکنم با تشکر از شما

سلام خدمت اقای دکتر

منتظر جوابتون هستم چند روز پیش پیام فرستادم با تشکر

درود به شما

تعداد داروها خیلی زیاد هست

باید داروهاتون تنظیم بشه، در صورتی که میتونید مطب تشریف بیارید چون از نظر قانونی امکان تجویز دارو از این طریق نیست

باتشکر از شما ممنون حتما در اولین فرصت .

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اقای دکتر

همسرم بهروز زارع ۴۲سال سن حدود دو ماه پیش شما  در بیما ستان بقیه الله عمل فیوژن مهرهای عمل کرده خواستم بدونم که برای راه رفتن و نشستن چه کارهایی باید انجام بدهیم البته در طول روز راه میره با همون کمربند مخصوص ولی تا چه مدت میتونه بشینه و چه کارهایی دیگه باید انجام بدهد وانگشتان پای راست را نمیتواند به داخل جمع کند وکی اجازه ی رانندگی داره باتشکر از زحمات شما خداوند اجرتون بده و سلامتی بهتون عنایت بفرماید .

درود به شما

کمربند رو باید تا ۳ ماه داشته باشن

رانندگی در مسافت کوتاه اشکالی نداره

با توجه به آسیبی که دیسک و تنگی کانال به اعصاب پا وارد کرده برگشتن به حالت عادی مقداری زمان میبره

باتشکر از زحمات بی دریغ شما ممنون فقط نگفتید که به چه صورت بشینینه وچند دقیقه میتونه بشینه چند عدد پله میتونه بره بالا؟

نشستن معمولی

روی زمین نباید بنشینن

پله خوب نیست مگر مجبور باشن

Page 1 of 2Next
Search